Vervolg je bezoek op basis van je land / taal

Wil je je volgende uitstap naar Wallonië plannen en heb je vragen? Op zoek naar goede raad? Neem contact op met Wallonië België Toerisme.

Vanuit België:Vanuit Nederland:

Wallonië België Toerisme
Espace Wallonie
Grasmarkt 25
1000 Brussel
info@walloniebelgietoerisme.be

Wallonië België Toerisme
Jansweg 1
2011 KL Haarlem
+31 (0) 20 524 43 42
informatie@wbtoerisme.nl

 

Voor uitbaters van accommodaties

Commissariat-Général au Tourisme
Avenue Gouverneur Bovesse 74
5100 Namur
Tel: 081/32 56 11 of 12
Ga naar het contactformulier

Informatie relanceplan: https://relance.tourismewallonie.be

Infobalie Espace Wallonie en Boetiek

Grasmarktstraat 25-27 - 1000 Brussel
+32 2 899 04 78

Maart tot en met oktober

  • dindag tot en met zaterdag van 11.00 tot 13.30 uur en van 14.00 tot 18.00 uur
  • feestdagen van 13.00 tot 18.00 uur (behalve zondag en maandag)

November tot en met februari

  • dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 13.30 uur en van 14.00 tot 17.00 uur
  • feestdagen van 13.00 tot 18.00 uur

Gesloten op 25 december en 1 januari

 

Wallonië België Toerisme - Vertegenwoordiging VlaanderenWallonië België Toerisme - Vertegenwoordiging Nederland

Verantwoordelijke

Frederic Trauwaen
frederic.trauwaen@walloniebelgietoerisme.be

Pers

Margo Van Raemdonck
margo.vanraemdonck@walloniebelgietoerisme.be

Trade / Mice

Sylvie Versweyveld
sylvie.versweyveld@walloniebelgietoerisme.be

Web en sociale media

Karla Bronselaer
karla.bronselaer@walloniebelgietoerisme.be
 

 

Manager

Jeroen Henneke
j.henneke@wbtoerisme.nl

Pers

Jeroen Henneke en Sigrid Misana (tijdelijk)
informatie@wbtoerisme.nl

Beurzen, trade/mice en events

Sigrid Misana
s.misana@wbtoerisme.nl

Web en sociale media

Ilona Nieboer
i.nieboer@wbtoerisme.nl

 

 

Dit vind je misschien ook leuk

Pass VISITWallonia.be

Pass VISITWallonia.be

Geniet van een groot aantal aanbiedingen om Wallonië tegen een voordelige prijs te verkennen.

De Pass aanvragen
Brochures

Brochures

Uit in Wallonië en de Ardennen 2022

Downloaden